SATIŞ / REFERANSLAR

Slider 1

1988 yılından beri sadece dağıtım kuruluşları (beşeri, ithal, veteriner ecza depoları ve Itriyat depoları) otomasyonu yapan firmamız, bu alanda edindiği deneyimle sürekli geliştirmekte olduğu yazılımlar sayesinde pazar payını sürekli artırmaktadır.

Müşterilerimizin ortak özellikleri, bilgisayarlaşma sürecine başka firmalarla başlamış olmalarına karşın zaman içinde bizi tercih etmeleridir. Bunda en önemli faktör, tamamen amaca dönük ve çok fonksiyonlu yazılımlarımızın yanı sıra, müşterilerimizden gelen özel değişiklik taleplerini de karşılayan özel yazılım geliştirim yaklaşımımız ile destek hizmetlerini önde tutan prensiplerimiz olmuştur. Boyut olarak, dağıtım sektörünün yoğun rekabet ortamının farkında olan tüm çalışanlarımız günün her saatinde müşterimize müdahale edebilmekte ve müşterilerimizin ciro kaybına uğramamaları temel amaç olarak gözetilmektedir.

Boyut Otomasyon Sistemi’ni salt bir program olarak görmek yerine, bu alanda 30 yılı aşan deneyimi ve mevcut müşteri portföyünün katkısıyla oluşturulmuş, ecza depoculuğu alanında önemli sayılabilecek bir "bilgi birikimi" olarak değerlendirmek gerekir. Boyut olarak, bu “bilgi birikimi” her ölçekte, ülkemizin her köşesindeki, her farklı yönetim yaklaşımındaki müşterilerimize sunulmaktadır..

Sitemizde programlarımıza ilişkin özet bir bilgi verilmekle beraber, istenildiğinde tarafınıza daha detaylı bilgi aktarmak bizi memnun edecektir.

Ürünler ve hizmetler hakkında bilgi almak için Abdullah Özbalcı ile temasa geçebilirsiniz.